PŘÍBĚH HOVADFESTU

  • První Hovadfest  proběhnul v roce 2003 a pořádala ho kapela HOVADA v Nový Vsi ve stodole v konírně. Všechno bylo spíchnutý horkou jehlou, ale nakonec bylo zhruba 150 lidí spokojeno. Už si ani nepamatujem, kdo tam všechno hrál. Byla děsná kosa, takže jsme do sebe lili kořalku jak vo život, šíleně se prášilo, ale jinak rodinná idylka. A taky tenkrát nikdo netušil, co se z toho vyklube . Fotky  ani plakát nejsou, ale plagoš byl načmáranej fixou na kusu papíru a nakopírován.
  • Druhýho Hovadfestu v roce 2004 už se ujali Sokolíci z Nový Vsi, čímž se festival dostal do dalšího levelu, prospěla mu jak organizovanost, tak změna místa. Festival se přesunul tam, kde se koná dodnes. Z týhle doby se dochovalo  na zdi sousedící truhlárny graffiti našeho už bohužel  předčasně umřelýho kamaráda a tattéra Pytla, alias Andrease. Kdo graffiti na místě konání objeví  - získává bod! 

  • Třetí Hovadfest  proběhnul v roce 2005 a opět narostl. Byly tu první zkušenosti s dvoudenním festem a dopadlo to na výbornou. Jediná černá skvrna byl pozdní příjezd Metallicy revivalu a její hodně zkrácený vystoupení.

  • Čtvrtýho Hovadfestu v roce 2006 se zúčastnilo skvělých 800 platících "hovaďáků" a byli svědky strhujícího představení za velmi příjemnýho počasí. Program byl opět vyplněnej  soutěžema, ukázkama beatboxu a tunningu.

  • Pátej, prozatím poslední  a nejúspěšnější  Hovadfest se konal v roce 2007. 

  • Šestej Hovadfest se měl konat v roce 2011, ale z důvodu jakýsi krize, kdy prakticky nebylo nikoho, kdo by přiložil polínko na sponzorskej vohníček, museli jsme nakonec akci na poslední chvíli vodpískat. 
  • A jelikož Hovadfesty každým ročníkem gradovaly, letos v tom budem pokračovat! :-) 

V případě nabídky sponzoringu nás neváhejte kontaktovat. Možnosti Vaší reklamy na Hovadfestu jsou široký!